Laminacja Brwi

W moim Salonie kosmetycznym Laminowane brwi sprawia mi bardzo dobrą przyjemność przez co wasze brwi uzyskują miękkość oraz sprężystość. Zawsze możemy je zrobić przez twój ulubiony styl. Włosy na brwi dzięki naszym kosmetyką stają się podatne na układanie i nie sprawiają już żadnego kłopotu w utrzymaniu idealnego kształtu.

Laminacja rzęs
  • Lifting rzęs firmy Elleebana  to niezbędny do tego typu zabiegów kosmetyk , dzięki czemu twoje rzęsy mogą uzyskają niesamowity wygląd przez 4-6 tygodni. Będą bardziej pełniejsze i  staną się dłuższe i podkręcone. Wiele klient kusi się na tą ofertę.
  • W naszym salonie laminacja rzęs jest bardzo popularna i stanowi ona główną część naszego salony bez tego elementu gabinet nie mógłby być taki sam.
  • Botoks rzęs jest to zabieg w którym twoje rzęsy staną się piękne dłuższe oraz będą trwalsze aż o 40% już po pierwszym zabiegu w naszym salonie.
BH Brow Henna

Ten zabieg znajduje się z nami już od 2014 roku i dzięki niemu opracowaliśmy specjalny styl ‚BH Brows z firmowymi składnikami które znajdują się u nas w firmie do pielęgnacji brwi. Naszym celem jest przyspieszenie wzrostu włosków aż o 30%. Udowodniono, że henna potrafi dbać o niszczenie i osłabienie włosków które zostały uszkodzone. Możemy przyciemnić brwi już po pierwszym zabiegu widać efekt a brwi trzymają się aż 4 tygodnie. Pomożemy ci także odbudować włoski które zostały uszkodzone. W zależności od klienta możemy po całym zabiegu wykonać profesjonalny make-up który jest wykonywany bardzo starannie.

Przedłużanie rzęs

Dzięki temu zabiegowi twoje rzęsy staną się gęste, długie i podkręcone jest to marzenie wielu kobiet i właśnie w tym gabinecie możecie je spełnić. Tym, co nas wyróżnia to bardzo duże zaangażowanie oraz wysoka jakość produktów kosmetycznych. Secret Lashes jest to jeden z najlepszych rzęs dostępnych na rynku! Przedłużanie rzęs poprzez produkt Secret Lashes nie ma równych i cieszy się bardzo doskonałym uznaniem wielu kobiet na całym świecie.

Oczywiście zabieg jest bez bolesny a wręcz przyjemny. Oko ani skóra nie zostaną uszkodzone a nasze kosmetyki sprawdzą się w tej robocie idealnie.